Ja vēlaties apgūt kristietības pamatus, ja esat Dieva meklētājs vai jauns kristietis, programma Kristietības pamati palīdzēs saprast, kas ir kristietība un ko nozīmē būt kristietim. Tas var būt arī labs līdzeklis jaunu draudzes locekļu apmācībai.

 

Ja esat skolotājs svētdienas skolā, vadāt lūgšanu grupu savā draudzē vai palīdzat alfa kursā, veicat evaņģelizāciju vai vēlaties uzzināt, kā dalīties savā ticībā ar citiem, tad programma Teoloģija un kalpošana jums palīdzēs iegūt stabilus kristīgās ticības, teoloģijas un kalpošanas prakses pamatus. Divu studiju gadu laikā jūs pieaugsiet savās mācīšanās prasmēs un raksturā, jūs iegūsiet zināšanas par Bībeli un praktisko kalpošanu, lai jūs varētu kļūt efektīvāks savā kalpošanā draudzē, vai arī jūs būsiet labāk sagatavots, lai sāktu kalpošanu savā draudzē.

 

Lielākā daļa kristiešu bieži strādā “parastu” darbu (nav saistīts ar kalpošanu baznīcā) vidē, kas nav kristīga. Dieva Vārds mūs mudina: “sludini Dieva vārdu; esi gatavs to darīt gan laikā, gan nelaikā” (2Tim 4:2). Tomēr daudzi no mums nav pārliecināti, kā to izdarīt. Tāpēc programma Kristietība, darbs un sabiedrība var palīdzēt kristiešiem iegūt dziļāku izpratni par to, kā būt labam kristīgam lieciniekam savā darba vietā. Ja izvēlēsities studēt šajā programmā, jūs būsiet labāk sagatavots, lai izprastu darba vietas dinamiku un to, kā Kristus iekļaujas tajā.

 

Vēstule galatiešiem mudina mūs “nest citam cita grūtumus” (6:2). Tas bieži ietver garīgus grūtumus un nastas. Papildus tikai laika pavadīšanai ar cilvēku un uzklausot viņu, ir svarīgi apgūt noteiktas prasmes, lai būtu iespējams palīdzēt citiem. Programma Ievads draudzes padomdošanā sniegs pamata izpratni par to, ko nozīmē būt kristīgam padomdevējam, kur centrā ir Kristus. Dalībnieki apgūs padomdošanas pamatprincipus, kā uzrunāt cilvēkus un kā palīdzēt citiem Kristus Miesā.

 

Vai esat ordinēts mācītājs un esat mācījies homilētiku? Vai arī jūs vienkārši jūtat Dieva aicinājumu jūsu dzīvē kļūt par Dieva Vārda sludinātāju? Mūsu Sludinātāju skola palīdzēs jums mācīties, uzlabot jūsu sludināšanas prasmes un nodrošināt drošu mācību vidi. Divu gadu laikā jūs apgūsiet homilētiku, veiksiet daudz praktisku uzdevumu un augsiet sadraudzībā ar citiem Dieva Vārda sludinātājiem dažādās Latvijas konfesijās.