BIBLIOTĒKA

Latvijas Bībeles centrā ir bibliotēka un lasītava, kurā ir gandrīz 8000+ grāmatu, un to skaits arvien pieaug.

Šeit jūs varat atrast bibliotēkā reģistrētās grāmatas pēc to nosaukuma, vai autora.

 

Mūsu bibliotēkā ir moderna literatūras klasifikācijas sistēma, kurā grāmatas tiek klasificētas pēc ISBN numura (International Standard Book Number). Katra plaukta saturs ir sakārtots atbilstoši starptautiskajai DDC klasifikācijai (Universālā decimālā klasifikācija).

Pieejamās grāmatas galvenokārt ir latviešu, krievu un angļu valodā, bet ir arī lasāmviela vācu, ebreju, grieķu un citās valodās.

 

Apmācāmie var izmantot bibliotēkas grāmatas LBC projektiem, kā arī personīgai un kalpošanas bagātināšanai. Grāmatas vienmēr ir  jāizņem un laicīgi jāatdod atpakaļ aptuveni pēc 2 nedēļu perioda, lai arī citi varētu tās izmantot. Bibliotēkas darbinieks pēc vajadzības sniegs papildu informāciju.

 

LEKCIJU IERAKSTI  

Mūsu lekcijas tiek filmētas latviešu un krievu valodā. Ja apmācāmais nav bijis kādā konkrētā kursā vai vēlas to vēlreiz noskatīties, tam ir jāpieprasa videoieraksts pa epastu.

 

SEMINĀRI

Dažādas grupas un kalpošanas izmanto LBC telpas citiem noderīgiem semināriem, konferencēm un dažādiem pasākumiem. Apmācāmie vienmēr tiek aicināti piedalīties semināros, kas, viņuprāt, būtu noderīgi viņu kalpošanai.

 

MENTORINGS

Studiju laikā LBC konkrētu programmu apmācāmajiem būs jāizvēlas/jāatrod mentors, kas viņus atbalstīs garīgajā izaugsmē un kalpošanā. Mentors var būt vadošā/mācītāja amatā, nobriedis kristietis no vietējās draudzes. LBC var palīdzēt atvieglot kvalificēta mentora meklēšanu.

 

Ja vēlaties saņemt kādu no LBC resursiem, lūdzu, nosūtiet savu pieprasījumu pa epastu.