Pilna laika klātienes apmācāmie saņem atlaidi mācību izmaksām, lai gan katrs klātienes apmācāmais LBC maksā aptuveni € 1500 gadā. Šī atlaide ievērojami samazina faktiskās izglītības izmaksas, padarot to pieejamāku un lētāku tiem, kuriem, iespējams, nav finansiālu līdzekļu, lai samaksātu pilnu cenu.

 

Ir svarīgi atzīmēt, ka tas, ka apmācāmajiem tiek piedāvāta izglītība par zemām izmaksām, nenozīmē, ka līdz ar to tiek apdraudēta izglītības kvalitāte.

 

Tā ir lieliska iespēja ikvienam, kas vēlas padziļināt savas Bībeles un kristīgās ticības zināšanas, tāpēc aicinām ikvienu mācīties kopā ar mums!

 

“Kristietības pamati”

E-mācību apmācāmiem – € 15*/kurss.

Drukātas rokasgrāmatas – € 15*/kurss.

 

“Teoloģija un kalpošana”

Klātienes apmācāmajiem – € 45*/kurss.

Klausītājiem – € 35*/kurss.

 

“Sludinātāju skola”

Klātienes apmācāmajiem – € 45*/kurss.

Klausītājiem – € 35*/kurss.

 

“Kristietība, darbs un sabiedrība”

Klātienes apmācāmajiem – € 45*/kurss.

Klausītājiem – € 35*/kurss.

 

“Ievads Draudzes padomdošanā”

Klātienes apmācāmajiem – € 12* par lekciju.

Klausītājiem – € 10* par lekciju.

 

Mēs būsim ļoti pateicīgi, ja jums ir iespēja atbalstīt citu apmācāmo studijas. Mēs pieņemam ziedojumus ar bankas pārskaitījumu vai ar PayPal. Šeit jūs varat ziedot, lai svētītu mūsu kalpošanu. Jebkurš finansiāls ieguldījums, pat vienreizējs minimāls ziedojums, var palīdzēt citiem studēt LBC.

 

Apmācāmie var pieteikties finansiālai atlaidei, iesniedzot aizpildītu veidlapu LBC direktoram. Tomēr, ja apmācāmais neizpilda programmas prasības (vai pārtrauc mācības pirms tam), viņam ir jāatmaksā par visu programmu.

 

Lai Dievs svētī jūsu izvēli!

 

*Norādītās studiju izmaksas var mainīties.