Bieži uzdotie jautājumi

Labāko atbildi jūs varēsiet atrast, izlasot šo tīmekļa lapu. Tā palīdzēs jums identificēt savas garīgās intereses un izdarīt atbilstošu izvēli.

Jums jāapmeklē sadaļa PIETEIKIES.

Ja nedēļas laikā pēc Jūsu pieteikšanās neesat saņēmuši atbildi par savu neseno pieteikumu, iesakām pārbaudīt SPAM un reklāmas epastu mapes. Dažreiz mūsu epasta vēstules var nejauši nonākt šajās mapēs. Ja joprojām neatrodat atbildi, sazinieties ar mums, lai saņemtu palīdzību. +371 27014222

Parasti viens kurss aizņem vienu pilnu sestdienu un, atkarībā no programmas, vienu vai divus darba dienu vakaru/-s mēnesī.

Lai iegūtu sīkāku informāciju par konkrēto programmu, lūdzu, apmeklējiet sadaļu Programmas.

 

Termiņi un dienas var atšķirties atkarībā no studiju programmas.

Šeit ir tīmekļa lapa, kura atbildēs uz jūsu jautājumu par mūsu klātienes programmām.

 

Ja jūs interesē citas programmas mācību maksa, lūdzu, apmeklējiet konkrētas programmas tīmekļa lapu.

Parasti tā ir katra gada septembra pirmā vai otrā nedēļas nogale. 

 

2023./24. akadēmiskā gada atklāšana ir ieplānota 8. septembrī plkst. 18.00.

Mēs piedāvājam dažādus resursus un pakalpojumus mūsu studentiem un apmeklētājiem. Vairāk par resursiem lasiet šeit, bet ar pieejamajām telpām īrei variet iepazīties šeit.

LBC ir starpkonfesionāla pieaugušo neformālā tālākizglītības iestāde, kuras darbinieki, pasniedzēji un studenti pieder dažādām kristīgām konfesijām.

Mūsu tīmekļa vietne ir veidota tā, lai jums ir iespējas sazināties ar mums tieši no tīmekļa lapas, kurā atrodaties. Katras studiju programmas lapā ir ievietota saziņas forma.

 

Ja jums radušies cita veida jautājumi vai atsauksmes, lūdzu, sazinieties ar mums rakstot epastu.

Mēs esam bezpeļņas organizācija, līdz ar to būsim priecīgi saņemt ziedojumus ar pārskatījumu uz bankas kontu vai ar PayPal iemaksu.

Šeit jūs varat Ziedot, lai svētītu mūsu kalpošanu.

Paldies, ka apsverat šo iespēju!