Pilna laika klātienes apmācāmie saņem atlaidi* mācību izmaksām, lai gan katrs klātienes students LBC maksā aptuveni € 1500 gadā. Šī atlaide ievērojami samazina faktiskās izglītības izmaksas, padarot to pieejamāku un lētāku studentiem, kuriem, iespējams, nav finansiālu līdzekļu, lai samaksātu pilnu cenu.

 

Ir svarīgi atzīmēt, ka tas, ka apmācāmajiem tiek piedāvāta izglītība par zemām izmaksām, nenozīmē, ka līdz ar to tiek apdraudēta izglītības kvalitāte.

Tā ir lieliska iespēja ikvienam, kas vēlas padziļināt savas Bībeles un kristīgās ticības zināšanas, tāpēc aicinām ikvienu mācīties kopā ar mums!

 

“Kristietības pamati”

E-mācību apmācāmajiem – € 15*/kurss.

Rokasgrāmatas – € 15* par kursu.

 

“Teoloģija un kalpošana”

Klātienes apmācāmajiem – € 45* par kursu.

Klausītājiem – € 35 par kursu.

 

“Sludinātāju skolas”

Klātienes apmācāmajiem – € 45* par kursu.

Klausītājiem – € 35 par kursu.

 

“Kristietība, darbs un sabiedrība”

Klātienes apmācāmajiem – € 45* par kursu.

Klausītājiem – € 35 par kursu.

 

“Ievads Draudzes padomdošanā”

Klātienes apmācāmajiem – € 12* par lekciju.

Klausītājiem – € 10 par lekciju.

 

 

Mēs būsim ļoti pateicīgi, ja jums ir iespēja atbalstīt citu studijas. Mēs pieņemam ziedojumus ar bankas pārskaitījumu vai ar PayPal. Šeit jūs varat ziedot, lai svētītu mūsu kalpošanu. Jebkurš finansiāls ieguldījums, pat vienreizējs minimāls ziedojums, var palīdzēt citiem studēt LBC.

 

Studenti var pieteikties finansiālai atlaidei, iesniedzot aizpildītu veidlapu LBC direktoram. Tomēr, ja students neizpilda programmas prasības (vai pārtrauc mācības pirms tam), viņam ir jāatmaksā par visu programmu.

 

Lai Dievs svētī jūsu izvēli!

 

Norādītā studiju maksa var mainīties.